Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Chciałbym Cię serdecznie zaprosić na blog o medycynie funkcjonalnej, diagnostyce i dietoterapii „Diagnostyka Dla Dietetyka”, gdzie będą się pojawiać materiały szkoleniowe, w tym między innymi szkolenia z dietetyki klinicznej.

Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka

Autorski cykl szkoleń „Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka” skierowany jest zarówno dla studentów dietetyki, trenerów personalnych, jak i dietetyków praktykujących w zawodzie oraz lekarzy. Podczas 8-godzinnego spotkania w sposób praktyczny, oparty na case study z gabinetu omawiamy wyniki badań laboratoryjnych w ujęciu funkcjonalnym, przekładamy je na wskazówki żywieniowe oraz suplementacyjne dla konkretnej jednostki chorobowej. Właściwa interpretacja wyników badań jest pierwszym krokiem niezbędnym do ułożenia optymalnego planu dietoterapii. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat oraz wydrukowane materiały edukacyjne w postaci skryptu.