Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Użyj formularza kontaktowego i napisz mi co Ci dolega i jakiej pomocy oczekujesz.

W odpowiedzi poprosimy Cię o wykonanie odpowiednich badań, wypełnienie dzienniczka żywieniowego oraz kwestionariuszy dotyczących Twojego stanu zdrowia.

Wszystko po to, żeby na spotkaniu przejść już do konkretów. Dokumenty do wypełnienia możesz pobrać ze strony lub poprosić rejestrację, która prześle je na wskazany adres mailowy.

Strategia działania

Podczas pierwszej konsultacji porozmawiamy o Twoim zdrowiu, trybie życia, przyzwyczajeniach. Przeprowadzimy analizę wyników badań laboratoryjnych, którymi dysponujesz. To czas na ustalenie celów oraz przebiegu procesu dietoterapii.

Plan żywieniowy

Indywidualnie dobrany plan żywieniowy jest wysyłany na wskazany w kwestionariuszu adres mailowy w ciągu 5 dni roboczych od dnia pierwszej konsultacji w gabinecie. Forma planu żywieniowego (plan ogólny bądź z pełną recepturą i listą zakupów) jest uzgadniana podczas pierwszej konsultacji.

Potwierdzenie/odwołanie konsultacji

Ze względu na długi okres oczekiwania na spotkanie w gabinecie prosimy o odwołanie/przesunięcie spotkania w czasie nie krótszym niż 48 godzin przed ustalonym terminem.

Konsultacja kontrolna

Kolejne konsultacje odbywają się z częstotliwością od 2 do 6 tygodni w zależności od Twoich potrzeb i kondycji zdrowotnej. Zarezerwuj na nią godzinę czasu.

Badania laboratoryjne

Tu znajdziesz więcej informacji o badaniach laboratoryjnych.