Gackowska Dietetyk > PIERWSZA WIZYTA > Co przed pierwszą konsultacją?

Przygotowanie do spotkania w gabinecie

Skontaktuj się z nami telefonicznie (rejestracja) lub mailowo. Poprosimy Cię o wykonanie odpowiednich badań, wypełnienie dzienniczka żywieniowego oraz kwestionariuszy dotyczących Twojego stanu zdrowia. Wszystko po to, żeby na spotkaniu przejść już do konkretów. Dokumenty do wypełnienia możesz pobrać ze strony lub poprosić rejestrację, która prześle je na wskazany adres mailowy.

Podczas rozmowy telefonicznej czy w kontakcie mailowym  określ wstępnie o jaki rodzaj usługi chodzi:

  • sama konsultacja żywieniowa;
  • interpretacja wyników badań laboratoryjnych;
  • wizyta kontrolna;
  • ułożenie planu żywieniowego (proszę nakreślić problem – chęć schudnięcia, przytycia, choroby, dolegliwości);
  • wykonanie diagnostyki w gabinecie (m.in. badanie utajonych nadwrażliwości pokarmowych);
  • współpraca w zakresie przeprowadzenia szkoleń/webinarium.

Strategia działania

Podczas pierwszej konsultacji porozmawiamy o Twoim zdrowiu, trybie życia, przyzwyczajeniach. Przeprowadzimy analizę składu i masy ciała oraz wyników badań laboratoryjnych, z którymi przychodzisz. To czas na ustalenie celów oraz przebiegu procesu dietoterapii. W gabinecie jest również możliwość wykonania badań m.in.: na utajone nadwrażliwości pokarmowe, mikrobioty jelitowej czy genetycznych.

Plan żywieniowy

Indywidualnie dobrany plan żywieniowy jest wysyłany przez dietetyka na wskazany w kwestionariuszu adres mailowy w ciągu 5 dni roboczych od dnia pierwszej konsultacji w gabinecie. Forma planu żywieniowego (plan ogólny bądź z pełną recepturą i listą zakupów) jest uzgadniana podczas pierwszej konsultacji.

Potwierdzenie/odwołanie wizyty.

Na 24 godziny przed pierwszą konsultacją rejestracja skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia wizyty. Ze względu na długi okres oczekiwania na spotkanie w gabinecie prosimy o odwołanie/przesunięcie spotkania w czasie nie krótszym niż 48 godzin przed ustalonym terminem (kontakt z rejestracją). Jeśli nie pojawią się Państwo na wyznaczonym spotkaniu bądź odwołanie spotkania nastąpi w dniu ustalonej wizyty Centrum Dietetyki Funkcjonalnej obciąża Państwa równowartością 50% ceny pierwszej konsultacji – 100 zł lub kwotą 50 zł jeśli nie zostanie odwołana/przesunięta wizyta kontrolna.

Kwestionariusze oraz dziennik diety do pobrania:

monikagackowska.dietetyk
2597
 Photos
2393
 Followers
2494
 Following
Już w najbliższą niedzielę serdecznie zapraszam na webinarium: Jesień 🍁🍁🍁 liście, spacery, ciepła herbata i zupa krem z dyni. A Tobie z czym kojarzy się jesień?

#jesien#spacery#adas#dietetyk#autumn#macierzynstwo#babyboy#slonce#liscie#aktywnie#mama#pieknyczas#Uśmiech dziecka - najlepsze lekarstwo na smutki i nieprzespane noce ♥️New chapter 😍Czysta radość, ten uśmiech budzi mnie każdego dnia ❤️ #adas#babyboy#macierzynstwo#niemowle#newchapter#mama#babel#dziecko#
?
Monika Gackowska - ZnanyLekarz.pl