Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Odchudzanie, zmiana nawyków żywieniowych – odkąd pamiętam zawsze byłam na diecie. Początkowo kilogramy spadały, niestety nie był to efekt długotrwały. Powracały ze zdwojoną siłą. Błędne koło. Bez końca.

Do Centrum Dietetyki Funkcjonalnej trafiłam z polecenia Bratowej dokładnie 10 czerwca 2016 roku. Nieregularne jedzenie, zamiłowanie do fast-foodów oraz picie alkoholu (od czasu do czasu) po całym dniu ciężkiej pracy doprowadziło ostatecznie do sporej nadwyżki wagi.

Dieta zawsze kojarzyła mi się z małą ilością jedzenia, niezbyt smacznymi posiłkami i przede wszystkim z długim okresem ich przygotowywania. A tu miłe zaskoczenie. Pani Monika oraz Justyna skomponowały posiłki tak, że były zarówno smaczne i zdrowe. Ciągoty do niezdrowego jedzenia szybko zniknęły. Jadam zdecydowanie więcej w porównaniu z moim wcześniejszym odżywianiem, jestem najedzona, pełna energii, a kilogramy lecą w dół. Efekty są dla mnie najlepszym bodźcem do dalszej pracy. Bardzo motywujące!

Od momentu kiedy trafiłam pod opiekę Pani Moniki Gackowskiej i Justyny Lewickiej moje życie bardzo się zmieniło – na lepsze :). Nie tylko nastawienie do mojego ciała oraz sposobu życia, wdrożyłam również codzienną aktywność (jazda na rowerze średnio po 20 km) co wcześniej było dla mnie niewyobrażalne. Pełne profesjonalizmu podejście obu Pań sprawiło, że tym razem bardziej dojrzale podeszłam do zagadnienia odchudzania. Dokonuje świadomych wyborów – bez poczucia straty.

Jestem pod opieką Centrum Dietetyki Funkcjonalnej już 15 miesięcy! Analiza wyników badań laboratoryjnych to pierwszy podstawowy krok by określić stan mojego zdrowia i ciała. Nie ukrywam, że bywało różnie…były chwile radości… ale i chwile załamania. Dlaczego? Zawsze chciałam chudnąć szybko i w krótkim czasie. Mimo, że kilogramy gromadziłam przez wiele lat, schudnąć chciałam – teraz, zaraz, już!
Teraz wiem że ten proces musi trwać dostatecznie długo, aby organizm był w pełni odżywiony. Przez ten ostatni rok osiągnęłam już satysfakcjonujący wynik w redukcji masy ciała, ale jeszcze sporo pracy przede mną. Uwielbiam wyzwania!
Wiem że dzięki systematycznym spotkaniom z profesjonalistami mam szansę zmienić swoją fizyczność i być zdrowa! Polecam Centrum Dietetyki Funkcjonalnej!!! Teraz wiem, że nigdy nie jest za późno, aby zawalczyć o siebie i swoje zdrowie”.

Zdecydowanie polecam!
Lucyna Balicka